Научно-методическое собрание Национальной Гвардии Украины по обеспечению авиационной безопасности при перевозке особой категории пассажиров

23.12.2019 року в Інституті ІКАО відбулись чергові навчально-методичні збори з забезпечення авіаційної безпеки при перевезенні особливої категорії пасажирів, з  метою підвищення професіоналізму та вдосконалення навичок особового складу Національної Гвардії України.

В рамках навчально- методичних зборів були проведенні теоретичні та практичні заняття. В теоретичні й частині розглядались питання авіаційної безпеки та процедур, які здійснюються підчас перевезення особливої категорії пасажирів.

В ангарі НАУ були відпрацьовані практичні навички дій у разі виникнення аварійної ситуації на борту повітряного судна та інцидентів з пасажирами особливої категорії в салоні повітряного судна.

Від імені командування  Національної гвардії України та особового складу, висловили подяку за активну позицію у здійсненні практичних заходів з підготовки військовослужбовців.

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *