Успішне завершення Базового курсу з авіаційної безпеки

5 лютого в Інституті ІКАО дві групи успішно завершили курс «Базовий курс з авіаційної безпеки» . Базовий курс – це обов’язковий курс, з якого починають навчання всі співробітники служби авіаційної безпеки.

Інструктори Юлія Шиян, Тетяна Загній, Катерина Стаднік, Богдана Чугай та Анна Турло проводили навчання протягом двох тижнів і встигли відпрацювати зі слухачами курсу теоретичні заняття, методики ручного догляду з ручним металодетектором та без, а також практичне заняття в навчальному пункті догляду.

В навчанні приймали участь представники Міжнародного аеропорту «Житомир» ім. С.П. Корольова, Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ, Аеродрому Київ-Антонов, Національного університету «Львівська політехніка» , Республіканського центру підготовки і кваліфікації служб безпеки і догляду (Казахстан), а також авіакомпанії «Зет-Аеро» , «Ейр-Таурус» та «Н3 Оперейшнс».

Всі учасники отримали сертифікати про успішне проходження курсу!