Інституту ІКАО 18 років!

Рівно 18 років тому Інститут ІКАО почав робити свої перші кроки роботи в Національному авіаційному університеті. Співпраця між НАУ та міжнародною організацією цивільної авіації почалась ще у 80-ті, коли на базі НАУ проводились заходи під егідою ІКАО.

Перший навчальний центр з авіаційної безпеки було відкрито у 1996 році, наступним кроком стало відкриття центру з підготовки державних інспекторів з безпеки польотів та льотної придатності повітряних суден.Сам Інститут ІКАО було створено у 2003 році з метою забезпечення підготовки та перепідготовки фахівців з безпеки авіаціїї. До вже функціонуючих центрів були створені центр підготовки з безпеки авіації та навчально-методичний центр «Aviation English». Не можемо не згадати легендарну постать Суслову Галину Андріївну, яка з моменту заснування і до листопада 2020 року успішно очолювала Інститут. Серед досягнень Інституту є постійне збільшення числа слухачів та географії діяльності, адже з 2003 року у нас пройшли навчання 20 500 працівників з понад 70 країн світу.

18 років — це повноліття, тож бажаємо нам у дорослому житті ще більше успіху та нових професійних звершень!