Співпраця Україна-Молдова на курсі «Система управління безпекою авіації»

В Інституті ІКАО з 25 січня по 29 січня був проведений курс «Система управління безпекою авіації» для співробітників Авіакомпанії «Зет-Аеро», Міжнародного аеропорту «Житомир» імені Сергія Корольова, Аеропорту «Вінниця», Міжнародного аеропорту «Одеса», Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету та Chisinau International Airport (Молдова). На курсі керівники українських авіакомпаній та аеропортів обмінялися досвідом з молдавськими колегами з метою підвищення рівня безпеки авіації.

Курс викладали заступник директора інституту міжнародного співробітництва та освіти, доцент Бугайко Дмитро та доцент Башта Олександр. Після закінчення курсу та успішного складання підсумкового тесту в.о. директора Інституту ІКАО Шиян Юлія Володимирівна урочисто вручила сертифікати слухачам.