Новий директор Інституту ІКАО — Павлюк Юрій Степанович

Ректором Національного авіаційного університету, Максимом Луцьким, призначено нового директора Інституту ІКАО – Юрія Степановича Павлюка.

Директор Інституту ІКАО – Павлюк Юрій Степанович

Розповімо трохи про життєвий шлях та кар’єру.

Юрій Степанович народився 6 серпня 1958 року у м. Радивилів Рівненьської області, українець.

У 1984 році Закінчив Львівський політехнічний інститут, Геодезичний факультет, за Спеціальністю – інженер аерофотогеодезист. У 1989 році закінчив Ленінградську Академію цивільної авіації, Факультет – вищих командних кадрів, за Спеціальністю – організація та управління повітряним транспортом.

Кар’єра

Державне підприємство “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, директор з виробництва, начальник служби наземного обслуговування, ПАО «КИЙАВІА» (раніше ЗАТ «Київське агентство повітряних сполучень «КИЙ АВІА»), заступник Генерального директора, Перший заступник Генерального директора, заступник Генерального директора по продажам, ЗАТ «Авіакомпанія «АЕРОСВІТ», заступник Генерального директора з персоналу та адміністративній роботі – начальник Адміністративного комплексу, Державна служба України з нагляду за забезпеченням безпеки авіації, Перший заступник Голови Державіаслужби, Державний департамент авіаційного транспорту (УКРАВІАТРАНС), Начальник управління стратегічного розвитку та нормативного забезпечення, ЗАТ «Авіакомпанія «АЕРОСВІТ», Заступник Генерального директора із загальних питань, ВАТ «Авіакомпанія «Авіалінії України», Виконуючий обов’язки Голови Правління, ДАК «Авіалінії України», Адміністративний директор, начальник управління справами, Віце-президент із загальних питань, Об’єднання цивільної авіації «Авіалінії України», Помічник Генерального директора зі штабної роботи, помічник Генерального директора – відповідальний секретар Правління об’єднання, Українське управління цивільної авіації, відділ організації перевезень, інженер,  Українське управління цивільної авіації, відділ застосування авіації у народному господарстві, Київський об’єднаний авіазагін, інженер аерофотознімального виробництва, Служба у прикордонних військах.

Управлінський досвід

Юрій Степанович працює 37 років розвитку з найкращими компаніями України різних форм власності та розміру. Успішне керування проектами розвитку/трансформації бізнесу, адаптації/вдосконалення діяльності, експансії на нові ринки, робота в режимі анти-кризового управління та фазах надшвидкого зростання.

Широкий досвід у підвищенні операційної ефективності, розробки та реалізації стратегічних ініціатив та інфраструктурних проектів, впровадженні IT-продуктів,  інновацій  та технологій, виведенні на ринок нових послуг і продуктів, покращенні стандартів, організації продажів, управлінні представництвами.

Пройшов підготовку та підвищення кваліфікації за напрямками роботи у навчальних центрах України та за її межами, має відповідні сертифікати.

Почесний Працівник авіаційного транспорту України.