У період з 15 по 24 квітня 2024 року на базі Публічної юридичної особи «Державна інспекція з безпеки польотів у цивільній авіації Державіагентства Мінцифри та транспорту» Азербайджанської Республіки Інститутом ІСАО проведено курси за програмами «Система управління безпекою авіації» та «Методика оцінки загроз та ризиків для цивільної авіації» для керівного складу Державіагентства та державних інспекторів. Курси провів інструктор ІСАО, заступник директора Навчально-наукового Інституту міжнародного співробітництва та освіти, доктор економічних наук, член кореспондент академії економічних наук України, професор кафедри логістики Національного авіаційного університету Дмитро Бугайко.

Особливу увагу під час навчального процесу було приділено розвитку інтерфейсу між національними авіаційними владами та авіаційною індустрією. Під час дискусій, практичних занять та круглого столу «Методики оцінки ризиків» інструктором та слухачами відпрацьовано комплекс рекомендацій до нової редакції Державної програми безпеки авіації Азербайджанської республіки, яка зараз активно розробляється фахівцями Публічної юридичної особи «Державна інспекція з безпеки польотів у цивільній авіації Державіагентства Мінцифри та транспорту».