Навчальний курс з проходження інспекції SAFA для авіакомпаній

З 09 по 13 вересня у навчальному центрі Інституту ІСАО НАУ було поведено навчання групи провідних фахівців АТ «Антонов»  за програмою  “Навчальний курс з проходження інспекції SAFA для авіакомпаній”.

Теоретичний курс та тренування OJT було проведено у атмосфері навчання та обміну досвідом щодо проходження операторами України інспекційних перевірок в іноземних аеропортах за програмою SAFA.

Досвідчені інструктори навчального центру Інституту ІСАО НАУ провели підготовку спеціалістів АТ «Антонов», які набули навичок спілкування із інспекторами та фахівцями іноземних САА для забезпечення високого рівня безпеки авіації та проходження інспекційних перевірок по програмі SAFA із якісними показниками та високими рейтингами.