Курс системний підхід ІСАО до управління безпекою авіації для керівного складу суб’єктів авіаційної діяльності Азербайджану, Молдови та України

20 – 21 травня 2024 року Інститутом ІСАО НАУ проведено курс «Системний підхід до управління безпекою авіації» для керівного складу суб’єктів авіаційної діяльності. Група слухачів включала в себе заступника генерального директора АТ «АНТОНОВ» Романа Забарчука, директорів авіакомпаній АТ «МОТОР СІЧ» Ігоря Лазарєва та ТОВ «ЕЙР ТАУРУС» Ігоря Іванова, керівника з безпеки польотів ТОВ «ВУЛКАН ЕЙР АКАДЕМІ» Анатолія Здебського, менеджера з якості та безпеки польотів, національного інспектора «AEROPORT HANDLING» SRL (Кишинів, Молдова) Евеліну Дудник, інспектора з технічного обслуговуванню авіакомпанії «SILK WAY AIRLINES» (Баку, Азербайджан) Бурхана Гурбані. Курси провів інструктор ІСАО, заступник директора Навчально-наукового Інституту міжнародного співробітництва та освіти, доктор економічних наук, член кореспондент академії економічних наук України, професор кафедри логістики Національного авіаційного університету Дмитро Бугайко.

Метою навчальної програми є підготовка   керівного складу суб’єктів авіаційної діяльності та осіб, які несуть відповідальність за розробку та впровадження системи управління безпекою авіації до структури організації, за організацію превентивних заходів з безпеки авіації, за визначення загроз в системі та оцінку ризиків, за розробку методики оцінювання ризиків, за впровадження моніторингу рівня безпеки за показниками роботи системи безпеки.

У своєму зверненні до слухачів директор інституту ІСАО НАУ кандидат економічних наук Олег Петровський зазначив, що цей курс є наступним кроком реалізації програм багаторічного співробітництва Національного авіаційного університету з авіаторами Азербайджану і Молдови, а також програми перепідготовки керівного складу суб’єктів авіаційної діяльності України з метою підтримки глобального, регіонального та національних узгоджених рівнів безпеки авіації. У результаті курсу від слухачів отримані позитивні відгуки та побажання продовження співробітництва з Інститутом ІСАО НАУ у майбутньому.