Курс «Забезпечення і підтримання льотної придатності повітряних суден»

У період з 15 по 19 липня 2024 року в Інституті ІСАО НАУ проведено курс «Забезпечення і підтримання льотної придатності повітряних суден» для фахівців Державного авіаційного підприємства «Україна» та Державного науково-дослідного інституту авіації.

У межах цього курсу слухачам було доведено сучасні підходи до регулювання процедур забезпечення і підтримання льотної придатності повітряних суден та їх компонентів на основі Європейських документів EASA, а саме: Part-21; Part-M;  Part-145; Part-147; Part-66.

Результати тесту показали високі результати засвоєння наданого матеріалу, згідно з затвердженою програмою курсу.

Особливістю цього курсу, на відміну від аналогічних, є комплексний системний підхід до висвітлення питань, що пов’язані з льотною придатністю повітряних суден та їх компонентів: починаючи з її забезпечення і до підтримання в експлуатації. Окремо висвітлено питання підготовки і ліцензування персоналу з технічного обслуговування ПС.

Слухачі дали високі оцінки методиці побудови і викладанню курсу інструктором Інституту ІСАО НАУ к.т.н., доц. Максимовим Володимиром Олексійовичем.