Успішно завершився «Курс для національних інспекторів у сфері авіаційної безпеки»

Сьогодні в Інституті ІКАО успішно завершився «Курс для національних інспекторів у сфері авіаційної безпеки».
Слухачами курсу були представники авіаційних компаній Азур Ейр Україна, МАУ, Армада-Юг, Аеропорт Київ ім. Сікорського (Жуляни), БИЗ ЕЙРЛАЙН, Ейр Таурус, Аероджет, Аім Ейр та ін.

Один з днів проведення курсу був присвячений практичним заняттям в Аеропорті Київ (Жуляни), де слухачі мали змогу застосувати набуті під час курсу теоретичні знання на практиці, в реальних умовах роботи аеропорту.

Також були затосовані інтерактивні методи перевірки проміжних результатів засвоєння теоретичного матеріалу курсу для національних інспекторів. Слухачі задавали питання один одному і в обговоренні та дискусії здійснювали пошук правильних рішень.

Сертифікати про завершення курсу були урочисто вручені сертифікованим інструктором Інституту ІКАО Тетяною Загній. Також курс читали інструктори Катерина Стаднік, Богдана Чугай, Ганна Турло та Юлія Шиян. Всі інстуктори Інституту ІКАО мають відповідні сертифікати, досвід викладання, а також бажання удосконалювати себе та мотивувати слухачів.