![](http://icao.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/120997278_181492213462285_793807400688218342_o-1024x784.jpg)
В інституті ІКАО був проведений «Курс навчання інструкторів з авіаційної безпеки». Курс проводили інструктори Загній Тетяна Володимирівна та Чугай Богдана Ігорівна.
Сертифікати про закінчення курсу урочисто вручила директор міжнародного центру ІКАО, експерт ІКАО в Україні – Суслова Галина Андріївна.
Не зважаючи на обмеження у зв`язку з COVID-19 в інституті ІКАО пройшов курс навчання інструкторів з дотриманням усіх вимог соціальної дистанції та з наявністю засобів індивідуального захисту під час занять.